TT#3 wirusa ciąg dalszy i nuda

Cześć wszystkim.

To już trzecia odsłona serii tydzień temu. Więc, co miało miejsce w tamtym tygodniu w piłce.

Szykuje się że będzie to jeden z najnudniejszych wpisów na tym blogu. Generalnie to mało co się dzieje. Wysypuje dużo spekulacji które tam ligi wystartują i kiedy.

Oprócz powyższych jest też dużo wiadomości o potencjalnych transferach. Nie będę tutaj na temat pisał bo to generalnie plotki dla gimbusów, ja na szczęście nie muszę.

Takie pseudo kanały na you tubie jak Football tv robią to za mnie idealnie XD.

1 kwietnia była plotka na tymże kanale, że Ronaldo dołączył do Barcy. Po prost baki zrywać. Albo inny dowcip typu że Lewandowski był widziany w swoim Ferrari w Madrycie, gdzie podpisał kontrakt z Realem.

Ale on jest śmieszny .(sarkazm)

Także widzicie, jest wysyp podobnych i innych treści w internecie.

Jako że mało się działo to zamieszczę wam w tym wpisie ciekawe według mnie treści.

Na kanale weszło w niedziele publikowane są zamiast serii liga minus jest wysyp różnych quizów i gier na znajomość wiedzy. Nasi influenzy Kowal, Paweł Paczul, Kuba Białek, Michał Piela zmagają się i konkurują między sobą w różnych grach. Nagrody są tam ciekawe dosyć  xd

W poprzednim tygodniu był ciekawy hejt park na kanale sportowym min. był w którymś dniu skład: Najman, Borek, Stanowski. Generalnie były dymy, wiele się działo.

Na kanale sportowym pojawiła się seria Liga.pl z tego co widzę w którymś z odcinków jest przedwczesne podsumowanie sezonu. Jeszcze się z tym nie zaznajomiłem ale nadrobię to sobie.

Ponadto łączy nas piłka wrzuca filmiki z kulisami pracy Jerzego Brzęczka, produkcja pt,, Niekochani”

Warta uwagi według mnie.

Ale nie spodobało mi się zdanie Łukasza Fabiańskiego że hejt się im nie należał i że rozpętało się to całe oburzenie ich grą przez weszło. Ja osobiście sądzę tak, oglądałem stan kadry z wieloma rzeczami się nie zgadzam. Osobiście sadze, że o wiele lepiej prezentowali się między innym Mateusz Klich oraz Przemysław Frankowski . Ale wracając do meritum my ,,kibice” mamy prawo żądać dobrej gry od kadry. Nie muszą ładnie wygrywać ale gra ma być skuteczna. Mamy od nich prawo wymagać dużo. To są na ten moment najlepsi piłkarze w kraju nie zapominajmy o tym. 

O kadrach będzie tu na blogu dużo.O zespołach Smudy, Nawałki nie tylko.Mam też nadzieję że dotrwam do momentów w których pracy podejmą się kolejni nowi wybrańcy po Brzęczku.

Zachęcam do komentowania wpisów, gdyż daje mi to informacje zwrotną co robię źle co dobrze. Chętnie poznałbym też zdanie innych na dane tematy.

A chciałem tu pod koniec zaznaczyć że w postach nikogo nie hejtuje. Prezentuje wam jedynie moje zdanie, poglądy na dany temat a to że jestem jaki jestem to może to wyglądać kontrowersyjnie momentami.

Nie jestem dumny z tego wpisu, uważam, że mógł o wiele lepiej wyglądać. Kolejny będzie bardziej merytoryczny. 🙂

Uważajcie na siebie.

Wesołych świąt wielkanocnych.