O mnie i blogu

Cześć. Jestem Michał. To ja autor blogu moje-podanie.pl . Mam 21 lat. Jestem studentem ekonomii. W wolnych chwilach śledzę rozgrywki Premier League, Ligę Mistrzów i losy reprezentacji Polski.

Oprócz piłki nożnej interesują mnie również inwestycje, gra na giełdzie.

Znajduję też czas aby obejrzeć głupie kreskówki typu Family Guy, South Park czy też Rick i Morty.

Stworzyłem tego bloga, tą stronę w marcu 2020 roku. Od tego czasu wleciało tu dość wiele różnych treści. Znajdziecie tu chociażby co tygodniowe relacje z czasu paraliżu piłki w 2020 roku . Magazyny o lidze angielskiej, podsumowania meczy reprezentacyjnych i inne rzeczy.

W sezonie 2020/21 miałem okazję być redaktorem w serwisie spursmania.org.  Miło wspominam ten epizod, mimo kiepskiej gry Kogutów za panowania Jose Mourinho. Oto niektóre z moich newsów dla tej strony:

https://spursmania.org/news/4204/joe_hart_oficjalnie_w_druzynie
https://spursmania.org/news/4217/danny_rose_blisko_przenosin_do_serie_a
https://spursmania.org/news/4230/tottenham_vs_newcastle
https://spursmania.org/news/4240/joe_rodon_siodmym_transferem_dla_spurs

Nadal jestem sympatykiem Tottenhamu Hotspur i mam sentyment do tej drużyny.  Mówię z góry, że szanuje kibiców Arsenalu.

Staram się być obiektywny szczególnie jak pisze o angielskiej lidze. Wiem jednak że przez wyżej wymienioną przygodę nie zawsze tak jest.  Obecnie skupiam się jedynie na dalszych wpisach o najlepszej lidze świata oraz podsumowaniach kolejek w Fantasy Premier League.

W międzyczasie pojawiłem się także na twitterze oraz powstał fanpage bloga.

W kwietniu 2021 powstało oficjalne logo strony.

We wrześniu 2021 roku na stronie pojawiły się reklamy automatyczne Google’a więc byłoby mi miło gdybyście wy, drodzy czytelnicy na chwilę wyłączyli ad blocka. Pozwoli mi to w jakiś tam sposób rozwijać się . Tak możecie pokazać że doceniacie i wspieracie dalszą działalność bloga.

Dziękuję za dotychczasowe śledzenie strony. 🙂