Fantasy premier league- info o konkursie

Sezon angielskiej ekstraklasy zbliża się do końca. Rywalizacja w naszej lidze fantasy również. Wspominałem o nagrodach za pierwsze 3 miejsca. Niewiele się od tamtej pory nie zmieniło. Jedynie doszła nowa informacja że trójka najlepszy graczy w naszej rywalizacji  otrzyma ode mnie dowolną książkę, do wyboru do koloru z sklepu emip.com.Przepraszam was że musieliście tak długo czekać na tę informację. Jak widać nie zapomniałem . xd

Na ten moment top 6 naszej ligi wygląda tak:

screen z fantasy premier league

Oficjalnie informacja kto zostanie wygranym pojawi się na blogu, w oddzielnym poście oraz na fanpage’u. Także zachęcam do obserwowania obu stron.

Teraz trochę o moim składzie.

screen z fantasy premier league

Wszystko wskazuje że nie zawojowałem w tym sezonie za wiele. Brak kwalifikacji do pucharu oraz póki co tylko 1775 pkt. Jest to drugi mój najlepszy wynik jak do tej pory. Gram już 4 laty ale nadal to za mało by przebić się wyżej.W ostatniej kolejce konkretne punkty zapewnili mi jedynie Harry Kane, Eze z Crystal Palace oraz Watkins z Aston Villi.

Bruno Fernandesa wystawiłem  na kapitana prawdopodobnie kolejkę wcześniej i tak pozostało. Co najśmieszniejsze kolega portugalczyka z zespołu, Marcus Rashford był moim wicekapitanem .Niestety Czerwone Diabły miały pustą kolejkę i  fenomenalnie zmarnowałem pomnożenie punktów .

Wyszło poniżej moich oczekiwań, zaledwie 33 punkty.

Wierzę że kolejny sezon w moim wykonaniu będzie lepszy. Pojawią się stare nowe twarze z Norwich, Watfordu i … zobaczymy kto z play offów wyjdzie zwycięsko.

Liczę na Brentford bądź Barnsley.