Fantasy Premier League 2021/22 finał

Przez czas wojny oraz wskutek prywatnych spraw, straciłem mocno poczucie czasu. Teraz jest odpowiedni moment aby wrócić do wspaniałej rozgrywki Fantasy Premier League.

Konkurs

W ramach przypomnienia podkreślam że podium top 3 wygrywa zakup w sklepie internetowym Empik do wartości 100 zł. Czekam na kontakt do pierwszego gwizdka kolejnego sezonu. W przypadku braku odzewu nagrody podlegają przedawnieniu. Pierwsza trójka po kolejce 38, niech napisze do mnie na adres mailowy:

moje.podanie.pl@gmail.com

W ramach weryfikacji będę prosił o screen z profilem gracza.

Po kolejce 38 zresztą pojawi się tu na stronie kolejny wpis i wypisze kto został wygranym.

37 kolejka za pasem a hierarchia w lidze wygląda następująco:

Fantasy Premier League

Aby być na bieżąco śledźcie mojego bloga lub też obserwujcie fanpage, gdzie podam zwycięzców tegorocznej edycji.

Oto link:

https://www.facebook.com/moje.podanie/notif_id=1653072802021295&notif_t=aymt_simplified_make_page_post&ref=notif

Na stronie nie odpala się automatycznie przekierowanie do Fanpage, postaram się wkrótce to naprawić.

Czy będzie kolejna edycja? Szczerze mówiąc nie wiem z jednej strony jaka jest drożyzna każdy widzi, z drugiej strony nie chce zrezygnować do końca z rywalizacji z Wami.

Co u mnie?

Instrukcje dotyczące zgłoszenia się pod odbiór nagród zostały wyjaśnione powyżej. Czas pochwalić się ostatnią kolejeczką w moim wykonaniu. Na chwilę obecną mogę stwierdzić, że w tym sezonie mój rezultat już w tym momencie jest lepszy niż zakładałem.

Doszedłem nawet wysoko w dwóch pucharach półfinały w ligach Marrinerio League one oraz w Koguty i Armaty, Screeny poniżej w ramach dowodów.

Fantasy Premier League
Fantasy Premier League

Przekroczony pułap 2000 pkt, do tej pory nieosiągalny dla mnie. Moja pozycja w ranking wacha się pomiędzy 800, a 900k. Wszystkie chipy zostały przeze mnie wykorzystane. Ostatnim z nich był bench boost, gdzie zapunktowali mi wszyscy gracze. Tak bez szczególnego omówienia przedstawiam screen poniżej:

źródło: Fantasy Premier League

Kolejka piękna. Sona na kapitanie z 40 punktami. Tottenham zdobył szanse na top 4, więc humor podwójny.

37 kolejka była słaba. 23 punkty, przy średniej 61 to żenada. Szczęście mi dopisało i nie grał Van Dijk, Mount, Foden i Wood. Nikt nie zdobył gola, czy asysty. Jedynie wystąpiły pojedyncze przypadki na czyste konto, bądź dogranie 90 minut bez kartek. Nie ma za bardzo nad czym się rozpisywać.

źródłol: https://www.livefpl.net/rank

Na chwilę obecną bardziej nie mogę się doczekać kolejnego sezonu. Do elity wrócił Wisienki i Fullham. W barażach licze mocno na Nottigham Forrest.

Ciekawe ile będzie składów z atakiem Mitrovic (Fulham)- Halland (Manchester City)

I na koniec tradycyjnie, życzę zielonych strzałek i powodzenia w konkursie, jak w ligach prywatnych.