Fantasy Premier League 2021/22 #17 rozliczenie

Za tydzień rusza kolejny sezon Premier League, jak wiadomo idzie za tym kolejna edycja Fantasy. W tym poście chciałem krótko podsumować minione rozgrywki i przedstawić mistrzowską Trójkę.

Konkurs

screen z aplikacji Premier League

Jak widać na screenie rywalizacja była zacięta a różnice punktowe pomiędzy menedżerami nie były jakoś drastycznie spore. Ostatecznie Mam go na kapitanie! zdobył mistrzostwo ligi Nasze_Podanie 2021/22 z 2715 punktami po 38 kolejce. Wicemistrzostwo przypadło zespołowi Stal Lipiany (2698 pkt). A ostatnią pozycję top 3 domknął team Sheva (2674 pkt). Tym razem każdy dostał nagrodę, ze względu że udało mi się każdego menedżera zlokalizować na Twitterze. A przypomnę że pierwotnie było to 100 zł do wydania w Empik.com a w praktyce zakończyło się na przelaniu 100 zł na konto bankowe każdego z graczy. Sezon wcześniej niestety tylko 1 drużyna otrzymała nagrodę( gracz nr. 3 na screenie poniżej) ponieważ reszta zwycięskiej stawki nie odezwała się do mnie w tej sprawie ani nie mogłem ich odszukać, trudno przepadło i się przedawniło.

1 sezon rywalizacji zakończył się tak jak widać poniżej:

screen z aplikacji Premier League

Czy będzie kolejny sezon Fantasy oraz czy można spodziewać się nagród?

Jest dość duża szansa że stworzę kolejną edycję. Korci mnie bardzo aby uruchomić oprócz klasycznej ligi puchar bloga. Tym razem ograniczę się do wygranej jedynie dla zwycięzcy ligi oraz pucharu. Głównie dlatego, że sytuacja ekonomiczna w naszym Państwie wygląda jak wygląda. Każdy, a przynajmniej większość z nas dąży do oszczędności oraz zmniejszenia wydatków więc także i ja zamierzam dokręcić trochę kurek. Na pewno nie będę chciał odpuścić całkowicie kolejnej edycji.

Moje wnioski

Bardzo bym chciał aby każdy kto będzie startował w kolejnej odsłonie Fantasy posiadał konto na Twitterze w ubiegłym sezonie sprawdziło mi się to i każdy z top 3 otrzymał nagrodę za sukcesy w lidze. Chodzi mi po głowie także aby w sytuacji gdy zwycięzca się nie będzie odzywał jakiś czas (przypuśćmy ponad tydzień czy 2 tygodnie) to nagroda przypada kolejnej osobie w klasyfikacji ligowej. Z mojej strony na pewno do poprawy częstsze publikowanie zmian w lidze, kto w danym momencie jest liderem oraz zablokowanie możliwości dołączenia do zabawy po 1 kolejce

Szczegóły wkrótce na blogu co i jak oraz wiadomo kodzik do ligi.

Dzięki za miniony sezon. 🙂