Fantasy Premier League 2021/22 #9: Kolejka Salaha

Mimo startu z ujemnymi punktami, udało się pokonać średnią ligową. 77 punktów w kolejce i 510 od startu. Cały czas balansuje w rankingu pomiędzy pierwszym a trzecim milionem. Nie ma co się chwalić, a jakby nie patrzeć czołówka cały czas odjeżdża.

Remis Orłów z Newcastle zapewnił Guatice 2 punkty.

W linii obrony. Laporta z City bez czystego konta. Również 2 puntky. Kristoffer Ajer wrócił do gry po kontuzji. Rozegrał dla Brentford 45 minut, co dało 1 punkt. Po jednym punkcie jest też Ezri Konsa. The Villans z Arsenalem nie mieli szans.

Pomoc mogę dobrze ocenić. Ściągnięty Madison w przerwie między koljekami zdobywa bramkę i punkt bonusu. Razem 8 punktów. Jakub Moder pełne 90 minut rozegrane, niestety żółta kartka odjęła Polakowi 1 punkt. Finalnie 1 punkt. Said Benhrama 3 punkty. Jak Kapitan to MO SALAH, MO SALAH. I 48 punktów na koncie. Asysta, Hattrick, czyste konto, bonusy. Fenomenalny występ przeciwko Czerwonym Diabłom. Jeśli przedłużą kontakt z nim, to na pewno będzie to rekordowa umowa pod względem zarobków. Nie ma co się za bardzo dziwić.

Toney i Ings po 2 punkty. Natomist ANtionio z Młotów strzelił bramkę. Cieszy fakt że Jamajczyk przełamał niemoc strzelcką. W wcześniejszą wymienioną dwójkę graczy cały czas wierz, bo co mi innego pozostało.

screen zhttps://fantasy.premierleague.com/entry/3057495/event/9/
screen zhttps://fantasy.premierleague.com/entry/3057495/event/9/

Poniżej widzicie to jak ułożyłem swój team na 10 koleję

Atak cały czas niezmienny. Guaita na bramce. Podejrzewam, że kogo bym tam nie wybrał to będzie bez szału. Guaita ma mecz z Manchesterm City, Sanchez z Liverpoolem. Patrząc, na to co ekipa Kloppa zrobiła z Czerwonymi Diabłami nie łudzę się na dobry wynik. xd

Może mniejsze zło wybrałem. Kolejka wyjaśni sytuaję.

https://fantasy.premierleague.com/my-team

i ławka

Nowe twarze mojego zespołu to Smith Rowe z Arsenalu, zastąpił Dele Alego. Ponadto w obronie nie mam już Diasa z City i Alonso z Chelsea. Do obrońcy the Blues straciłem już cierpliwość. Niestety Ben Chillwel cały czas utrzymuje miejsce w składzie. W związku z tym nie zamierzam w drużynie trzymać nie punktującego piłkarza. Postawiłem w defensywie na Trenta ALexandra Arnolda. Popularna opcja z Liverpoolu, którą popierają statystyki. Trochę dla eksperymentu mogę zaliczyć ściągnięcie Mattiego Casha. Obywatel naszego kraju cały czas gra dla Aston Villi. Może właśnie teraz będzie ładnie punktował aby udowodnić niedowiarkom swoją możliwą użyteczność dla reprezentacji.

1 transfer był darmowy. 2 pozostałe niestety za minusowe punkty.

screen https://fantasy.premierleague.com/leagues/712288/standings/c

Czołówka naszej blogowej ligi wygląda tak jak powyżej. Gratuluje wyników.

Jak zwykle życzę wam czytelnicy zielonych strzałek .

Mr. Wazøwski