Przyszłość ?/–>

Witam was!

Tutaj takie drobne ogłoszenie-informacje związana z dalszą moją działalnością i zarazem hobby. Musze chwilowo ograniczyć aktywność na blogu. Nie oznacza to jednak, że zaprzestaję całkowicie zamieszczać nowe posty. Będę starał się w miarę możliwości zamieszczać przynajmniej 1 rzecz tygodniowo, będą to raczej luźne przemyślenia piłkarskie, recenzje piłkarskich rzeczy filmów czy książek. Zawieszam również te serię #tydzień temu. Nie widzę sensu jej prowadzenia, przynajmniej nie w takiej formie. Choć przyznam, że w najbliższym czasie pojawi się jeszcze jeden, raczej ostatni wpis, z tej mini serii. Ja nie chce zostać ogólnie piłkarskim portalem informacyjnym. A czuję, że zmierzam w tę stronę. Chciałbym tu przedstawiać swoje opinie na temat informacji związanej z piłką.

Mam takie myśli, że może skupie się jedynie na piłce wyspiarskiej: Anglia, Irlandia, Szkocja. Nie można śledzić wszystkiego i jednocześnie wypełniać swoje codzienne obowiązki.

Zobaczę jak to wszystko będzie. Cały czas szukam swojej tożsamości za pomocą tego bloga.

Co na pewno chce zrobić.

Na pewno jak ruszy liga angielska, to będę zamieszczał wpisy z relacji mojej drużyny w grze fantasy Premier League.

Chciałbym również skupić się na tym aby przyczynić się tym blogiem by pomagać innym. Naszedł mnie taki pomysł aby pod zdecydowaną większością wpisów zamieszczać linki, z akcjami charytatywnymi, jak np. zbiórka pieniędzy czy inne podobne rzeczy.  Nie ma obowiązku aby daną akcje wesprzeć, jednak chciałbym Wam jako moim czytelnikom dać możliwości, co niektóre rzeczy ułatwić. Czuję taką potrzebę.

I bez przedłużenia i zbędnego pustego gadania, zachęcam do zajrzenia w poniższe linka i wsparcia zbiórki pieniędzy (ostatni link).

Zapraszam również do komentowania wpisów i odwiedzania tego miejsca w Internecie.

https://www.pajacyk.pl/#index

http://www.okruszek.org.pl/dziekujemy.php/

https://www.siepomaga.pl/mateusz-patalas