Leeds: Droga do domu

Przyznam się szczerze, że rzadko oglądam seriale. Wolę bardziej kreskówki czy inne animowane produkcje.

Niedawno skończyłem oglądać 6 odcinkowy serial: Leeds: Droga do domu.

Jestem pozytywnie zaskoczony tą serią, ze względu na to, że ogląda się to dobrze i przyjemnie. Poza tym można to obejrzeć zupełnie za darmo.

https://sport.tvp.pl/48916057/take-us-home-leeds-united-film-dokumentalny-odcinek-1-el-loco-online-wideo

https://sport.tvp.pl/tag?tag=Take+Us+Home

Serial rozpoczyna się od momentu przejęcia klubu przez włoskiego biznesmena. Narratorem, który opowiada nam o klubie i wydarzeniach wokół niego jest Russel Crowe -aktor znany z takich filmów jak Gladiator, Człowiek ze stali. Serial uchwycił relacje pomiędzy pracownikami drużyny, które wydają się być zdrowe. Do tego poświęcono tu chwilę znanym, jaki i zwykłym kibicom, fanom klubu.

Oczywiście też przedstawienie nowego trenera jak i przybliżenie go nam oglądającym sylwetki Marcelo Bielsy.

Relacje z meczy też wyglądały całkiem całkiem. Kamery na trybuny, reakcje oraz wypowiedzi kibiców. Podobała mi się także pasja która towarzyszyła cały ten okres właścicielom drużyny, sztabowi oraz kibocom Pawi.

Działo się naprawdę dużo. Spy gate, transfer, do którego nie doszło (a walka toczyła się do ostatnich minut okna transferowego).

Sezon w którym, ta produkcja była kręcona był przełomowy dla zespołu. Cios w postaci odpadnięcia z barażów, dał im dużo pozytywnego. W końcu po to są błędy aby się na nich uczyć. Z tej perspektywy czasu  widzę, że to wyszło wszystkim na dobre. 

Krótko mówiąc polecam serial.

Dla mnie 7,5 – (8)/10. Bardziej 8

Wkrótce na Leeds wraca Premier League. Niebawem dojdzie do pierwszego gwizdka w ,  po czasach stagnacji i gry w Championship. A Pawie z Elland Road w końcu wróciły do domu.

https://www.filmweb.pl/serial/Take+Us+Home%3A+Leeds+United-2019-838445

[[[[[[[[[( kącik pomocowy )]]]]]]]]]]

https://www.pajacyk.pl/#index

http://www.okruszek.org.pl/dziekujemy.php/

https://www.karmimypsiaki.pl/pomagaj-przy-okazji?category=-1

Trzymajcie się.

By: Mr. Wazøwski