Jakiś czas temu

Jak widzicie tytuł trochę inny, głównie dla tego że przez mniej więcej 2 tygodnie nie wrzuciłem nowego postu z serii.

Walcze generalnie z swoimi słqbościami, szukam motywacjii. Musze też sie zastanowić co zrobić aby ta seria stała się lepsza atrakcyjniejsza dla was(czytelników).

Zacznę pd rzeczy bardziej aktualnej. Mianowicie dziś czyli 26 kwietnia, kiedy to piszę. Premier ogłosił stopniowy proces odmrażania sportu i wstępnie nasza ekstraklasa wróci do gry końcem maja, poczatkiem czerwca. Mówi się równkeż o zmianie przepisów gry aby zwiększyc bezpieczeństwo. Mianowicie chodzi o grę przy pustych stadionach, grę piłkarzy z maseczkami i rękawiczkami jak i o 2 przerwy doatkowe na dezynfekcję.

Jeszcze wcześniej podczas hejt parku na kanale sportowym były przez Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski ogłosił chęć startu w wyborach na prezesa PZPN. To niby dopiero za rok . Ale zobaczymy jak to będzie.

Hejt park w ogóle momentami jest bardzo bardzo interesujący, w szczególności jak gośćmi są wyjątkowe osoby takie jak np Kamil Grabara. Piłkarz wypożyczony do Huddersfield Town według ogólnej opinii mediów i środowiska słynie z ogromnej pewności siebie i dla co niektórych jest odbierany jako chojrak bez pokory.
Ja myślę natomiast ze trzeba nam takich ludzi .
A co.
Bez nich byłoby nudno . Osoby prowadzące pudelka i inne plotkarskie portale by upadły bo nie mieli by wyrwać kogoś zdania z kontekstu aby nabić wyświetlenia.
A poza tym ile jest takich influencerów i celebrytów co mówią jak jest wokół cukierkowo.

Zostając w temacie polaków w Anglii.
Niedawno bodajże 22 czy 23 kwietnia na newonce radio w audycji futbol i cała reszta gościem programu był Jan Bednarek. Fajny z niego chłopak nie wiele starszy ode mnie. Ciesze sie bardzo że wykorzystał szanse u trenera Hassenhuttla. Słuchając połkarza mam wrażenie że też lubi Premier League w której zresztą gra. Wspominał ciężkie momenty w karierze zawodowej po transferze do Anglli.
Nje poddał się jednak i walczy dalej w najlepszej lidze świata.

Szkoda że w seniorach Leicester nie sprawdzil się Bartosz Kapustka. Pamiętam jak go kreował o budował w reorezentacji trenr Nawałka. Niestety kontuzje i brak wiekszej szansy gry doprowadził u niego do zwatpienia w własne umiejętności. Do tej pory trenował w kadrze Lisów U-23. Jako pesymista zakładam że Brendan Rodgers szybko na niego nie postawi. Chciałbym się mylisć w jego sprawie.
Spekuluje się zę Bartek wróci do Polski, zainteresowanie nim podobno przejawia Legia.

Jak mowa o kadrowiczach. To wybierzmy sie mysłami do włoch. Niedawno 30 urodziny obchodził bramkarz Polski i Juventusu Turyn Wojciech Szczęsny. Jak ten czas zasuwa.
Pamietam jak jeszcze był w podstawowej jedenastce Arsenqlu londyn za czaów Wengera. Konkurent na tej pozycji polaka Giqnluigi Buffob podpisał nowy kontrakt dla starej damy. Włoch godzi się w ten sposób na bycie rezerwowym. Heh rolę się zmieniły. Niegdys to Wojtek był tym drugim. Nie sądzę że do Juventusu przyjdzie Arkadiusz Milik. Wiem ze w całym tym kryzysie Polacy zaczynaja byc relatywnie tańszą alternatywą ale bez przesady.
To sa wedlug mnie jednie plotki na potrzeby wyświetleń portali i kanałów na you tube.
A Arek tez idiotą nie jest i raczej podpisze nową umowę z Napoli. Nawet jesli będzie w tym Juventusie to umówmy się, Ronaldo z kontuzją będzie z 2 albo 3 razy lepszy od zdrowego Polaka-rodaka. Wiec Arek zagrzeje raczen ławę.

Jedną z pierwszych ofiar wirusa stał się belgijski klub KSC Lokeren, w którym niedgdyś grali tam: Włodzimierz Lubański i  Grzegorz Lato oraz Dawid Janczyk
Musle ze ro nie pierwszh i nie ostatni klub piłkarski.

Skończę dzisiejszy wpis sensacją, która żyją fani Premier League a przede wszystkim Srok.
Oficjalnie Mike Ashley sprzedał Newcastle nowym właścicielom z Arabii Saudyjskiej.
Konsorcjum której przejęło klub za łączna kwotę za 350 mln funtów, grupa ta jest ściśle powiązana z władzą która panuje w tym azjatyckim państwie. Newcastle może więc być drugim Manchesterem City. I własnie skoro the citizens do tego co mają teraz dochodzili wolno to Sroki też zapewne mają przed sobą długą drogę do sukcesu. Czy to będzie jak w Wolverhampton zaciąg portugalski czy tak jak City atak na rynku transferowym. Jeśli ta druga opcja to trzeba pamiętać by nie mijając się z prawem aby nie być wykluczonym z pucharów europejskich.

To tyle w dzisiejszym wpisie.
Trzymajcie się.