Fantasy Premier League 2021/22 # kolejka 11 i powrót po kadrach

Witam w kolejnym, już jedenastym wpisie o bieżącym sezonie Fantasy Premier League. Dla mnie 11 kolejka była mocno średnia. Ostatnio głównym powodem tego stanu rzeczy była konieczność transferów za ujemne punkty.

W 11 serii gier moja drużyna zdołała uzyskać jedynie 44 pkt. Średnia wynosiła 42.

Sanchez z Brighton rozegrał 90 minut meczu z Newcastle. Pomimo remisu golkiper zdobył czerwoną kartkę. Tym samym wypada z gry aż do 27 listopada, ponieważ pauzuje jedno spotkanie.

Defensywa na szczęście bez żadnych ujemnych niespodzianek. Jansson z Brentfod ugrał punkt. Reprezentant Polsk Matty Cash oczko więcej. Dobrze spisał się przeciwko Czerwonym Diabłom Ruben Dias. Gracz City wspomógł zachowanie czystego konta. 6 pkt na koncie defensora. Najlepszy z tej formacji był bezapelacyjnie Trent ALexander Arnold. Gracz the Reds zdobył żółtą kartkę, nie zachował czystego konta. Za to zdobył gola i asystę. Razem 12 pkt. Aż strach pomyśleć co by się stało gdyby Liverpool to wygrał oraz zachował by 0 z tyłu.

Pomoc. James Madison przeciwko Pawiom tylko rozegrał 10 minut, co i tak dało mu 1 pkt za tę kolejkę. Zmierzając z punktami rosnąco, 2 pkt wędrują do Saida Benhramy. Kanonier Smith Rowe z golem i czystym kontem na koncie. Byle tak dalej. A Mohmed Salah zanotował asystę. Lekka zadyszka Egicpjanina. Na szczęście na dalszym horyzoncie Southampton, Everton i Wolverhampton. Kalendarz dobry, pozostaje nic, jak tylko liczyć na gole.

Atak dał razem 3 pkt. Toney i Antonio byli na boisku. Byli, tak dużo i tak niewiele dla mojej ekipy. Spodziewałem się czegokolwiek więcej po nich.

źródło: https://fantasy.premierleague.com/entry/3057495/event/11

W Rezerwach. Jedynie Guaita grał. Niestety miał czyste konto. Niestety nie wliczyły się jego punkty do ogólnego wyniku. Ings, Moder i Laporte nie grali

źródło: https://fantasy.premierleague.com/entry/3057495/event/11

Plany

Postanowiłem nikogo nie kupować. Prawdopodbnie postawie znowu na Ingsa. Liczę ze doszedł do siebie w trakcie przerwy na kadrę. Bramkarze zostaje Guaita i prawdopodobnie będę dążył do tego aby za często nie mieszać na tej pozycji. Im mniej tam kombinuje tym dla mnie lepiej.

Wskazówki, porady

Zastanawiam się nad 2 napastnikami. Jeden z nich to Hwang z Wilków. Nowa twarz Wolverhamton wydaję się że pod okiem Jimeneza będzie efektywna i zapunktuje . Już pare goli ma na koncie zresztą napastnik. Druga opcja którą będę uważnie śledził to Callum Wilson. Jak dobrze wiemy nowym trenerem Srok został Edie Howe. Napastnik zna się z szkoleniowcem jeszcze od czasu wspólnej pracy w Bournmouth. Howe wówczas prowadził Wisienki.

Oczywiście polecam tego Pana z kanału Newonce.sport na you tube

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=IcD6GocDOmw&t=635s

Nasza wewnętrzna rywalizacja

źródło: https://fantasy.premierleague.com/leagues/712288/standings/c

W naszym konkursie, jak widać rywalizacja zacięta. Aby być w top 10 trzeba mieć przynajmniej 763 pkt. Do top 6 próg wejścia to 780. Przy moich bidnych 580 pkt wygląda to zabawnie. Trendy wśród opasek kapitańskich są stałe. Jednogłośnie menadżerowie konkursowej big six stawiają na Salaha. Na wice połowa wybiera Varyego. Jeden gracz mianował na zastępcę Sona, i jeden Harrego Kanea. Wiara w powrót Kogutów do formy cały czas trwa.

Jak zwykle życzę wam czytelnicy zielonych strzałek . Dobrych ruchów na C, udanych transferów.

Mr. Wazøwski