Fantasy Premier League 2021/22 #5: 83 punkty

Miniona kolejka Fantasy Premier League skończyła się dla mnie bardzo dobrze. Uzyskałem aż 83 punkty. Przy średniej punktów za te kolejkę 55 pkt, ten wynik wybija się , wyróżnia na moją korzyść. Przeskok na miejsce około 2. 500.000 z blisko 8 milionów graczy mega mnie pociesza, a to dopiero 5 kolejka. Jeszcze jest wystarczająco dużo czasu aby ten potencjał polepszyć lub zmarnować.

Mój skład spisał się następująco. Sanchez mimo przegranej z Liecester zdobył 1 pkt, wpuścił bramkę mniej niż Schmeichel w tym spotkaniu. Obrona bardzo dobrze się spisała. Jedynie Raphael Varane skończył z 2 punktami, ponieważ West Ham zdołał kontaktową bramkę ustrzelić. Reszta obrońców zodobyła czyste konta. Wśród nich byli Dias z City, Ajer i Alonso z City. Ten ostatni zdołał nawet dołożyć asystę. Ten sezon Marocsa Alonso zaczął się obiecująco. Gdyby nie irytująca czerwona kartka Tangangi to bym pewnie przepuścił te okazję. Kapitan Salah zdobył bramkę, asystę, czyste konto i zółtą kartkę. Poskutkowało to 24 punktami.

Pomoc, przeciętnia. Dele ALi w meczu z Chelsea rozegrał 90 minut, stąd tylko 2 punkty. Jakub Moder rozegrał 11 minut przeciwko Lisom stąd wleciał punkt. A wszedł do drużyny za sprawą nieobecności Torresa z City. Natomiast Said Benhrama golem kontaktowym z United i bonusami przyniósł 10 pkt. Miałem się powoli go pozbywać. Jednak jeszcze u mnie zostanie chwilę.

Dwu osobowy atak spsisał się poprawnie. Drugi mecz Cristano Ronaldo w tym sezonie i tym razem tylko jedna bramka. Jednak cieszę się z konsekwencji Portugalczyka. Ivan Toney, którego nie skreśliłem aysta i gola przeciwko Wilkom. Łącznie 12 punktów

screen z https://www.livefpl.net

Zmiany. Na kolejkę 6 do ważniejszych zmian zaliczają się : przejście na system 3-4-3. Powrót Michaila Antonio. Wstawienie Modera. Sądzę że jak tak dalej pójdzie to Potter będzię go przynajmniej wpuszczał na murawę. Zdołałem zakupić Ezri Konse za Webstera. Pozbyłem się go ze względu na kontuzję i możliwe spadki wartości poprzez brak gry.

screen z mojego składu https://fantasy.premierleague.com/

Dochodzę do wniosku że przyrost moich punktów w tej kolejce jest mega przyzwoity w Wielkiej Szóstce ligi Nasze-Poadnie największy przyrost punktowy to 74, najmniejszy 61. Potwierdza to tylko regułę że jak chcesz coś znaczyć , to przekroczenie średniej na kolejkę to konieczność. Wśród wybieranych kapitanów triumfuje oczywiście Mohamed Salah. Na drugim miejscu jest Cristano Ronaldo. Przy dobrym kalendarzu United napastnik może być naprawdę ciekawą opcją na kapitana.

Życzę zielonych strzałek .

Mr. Wazøwski